4 listopada 2013    20:17

Szanowni Państwo, na ulicy Karłowicza pojawił się destrukt, a w części drogi najbardziej obciążonej ruchem kołowym asfalt. Niby nie dużo, ale cieszy, tym bardziej że zabiegi o nadrobienie zaległości cywilizacyjnych tej części Marek trwały i trwają od dłuższego czasu, żeby nie powiedzieć od lat.  W tej chwili nieistotne jest czy inwestycja była spowodowana planowym działaniem władz miasta, czy też była efektem lobbingu mieszkańców Pustelnika. Bez względu na wszystko jestem pewien że 150 podpisów markowian złożonych pod pismem 19.06.2013 r. do burmistrza z prośbą o jak najszybsze uporządkowanie nawierzchni na ulicy Karłowicza również miało swoją wagę. Pozostało nam obserwować jakość wykonanej drogi i liczyć na to, że będzie służyła nam przez następne lata. 

Galeria

zdjecie: 58585
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry