You Can Dance w Artedoo

Danuta Adamczyk

 7 listopada 2013    19:15

Zapraszamy wszystkich najmłodszych adeptów sztuki tańca do przedszkola Artedoo na zajęcia z Magdaleną Zwierzyńską - finalistką You Can Dance.


 

Siedzisz w domu z dzieckiem w wieku przedszkolnym i nie wiesz gdzie można je trochę rozruszać?

A może chcesz aby Twoja pociecha zaczęła stawiać pierwsze kroki na drodze do poznania tajników sztuki tańca nowoczesnego?

Nie czekaj.

W każdy wtorek w godzinach popołudniowych odbywają się zajęcia taneczne dla młodych tancerzy z Przedszkola Artedoo. Jeśli chcesz aby Twoje dziecko dołączyło do grupy, zadzwoń do nas i umów się na lekcje. Jeśli ilość chętnych będzie rosła, będzie możliwość utworzenia grup dodatkowych.

Na razie trenujemy raz w tygodniu ale jeśli tylko będą chętni to ruszą zajęcia dwa razy na tydzień.

Przewidujemy możliwość utworzenia starszych grup dziecięcych a nawet zajęć dla rodziców.

Zapraszamy do kontaktu.

www.artedoo.plMagdalena Zwierzyńska pochodzi z Marek. W programie You Can Dance zaszła bardzo wysoko. Odpadła dopiero w półfinale. Obecnie pracuje w Egurola Dance Studio gdzie prowadzi jedne z najbardziej obleganych zajęcia z tańca nowoczesnego. Niedawno wróciła z USA gdzie szkoliła swój warsztat u najlepszych tancerzy świata.

 

Galeria

zdjecie: 58638
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry