13 listopada 2013    10:23

Za nami Finał Mareckiej Ligi Szóstek !!!!

Do niecodziennej sytuacji doszło dnia 8 Listopada 2013 roku. Zabawa Targówek z powodów osobistych wyraziła chęć oddania walkowera zespołowi Inter Europol. Drużyna by nie zabrała się na niedzielę, ponieważ codziennie obowiązki były ważniejsze. Zawodnicy Interu, pokazali się z rewelacyjnej strony. Nie zaakceptowali walkowera i poprosili o jak najszybsze zorganizowanie meczu pomiędzy tymi zespołami. Mecz został przeniesiony na Sobotę, odbył się o godzinie 17.00. Sam wynik spotkania podkreśla o co grały drużyny tego dnia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5 dla zespołu Zabawy Targówek. Zacięta walka była do ostatnich sekund, zawodnicy Interu szukali wyrównania. W zespole Interu po raz kolejny błysnął niezawodny Tomasz Halewski strzelec 4 bramek w tym meczu.

Zabawa Targówek-Inter Europol 6:5
Dla Zabawy: Gontarz 2x, Piasecki 1x, Białecki 2x, Galicki 1x
Dla Interu : 4x Halewski, 1x Stefaniak

Chciałbym serdecznie podziękować zawodnikom Interu za szczególne zachowanie Fair Play, bo nie każdy zespół miałby odwagę postąpić jak oni.

Mecz finałowy odbył się w niedzielę o godzinie 16.00 pomiędzy Fomarem a Junakiem. Oba zespoły dysponowały swoimi najmocniejszymi składami, dzięki czemu widowisko było bardzo ciekawe. Jako pierwsi do głosu doszli zawodnicy Fomaru po strzale Stefaniaka. Do wyrównania doprowadził najlepszy strzelec tegorocznych rozgrywek Adrian Basiuk. Po kilku minutach na prowadzenie wyszli po samobójczym trafieniu goście z zacisza. Fomar jest znany z tego, że puki mecz trwa gra do końca i tak też też było tym razem. Po kilku minutach znowu padł remis, po strzale najlepszego zawodnika ligi Patryka Ratkę. Walka o każdy centymetr boiska trwała do końca, niespodziewanie zespół Junaka strzelił bramkę na 3:2 i tym sposobem wyszedł na prowadzenie. Szczęśliwcem strzelonej bramki okazał się Dudkiewicz. Zawodnicy Fomaru nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. Po kilku sekundach zabrzmiał końcowy gwizdek.

Fomar-Junak 2:3
Dla Fomaru: Stefaniak 1x, Ratke 1x
Dla Junaka: Basiuk 1x, Samobój 1x, Dudkiewicz 1x

Po meczu finałowym Janusz Werczyński, burmistrz miasta Marki wraz z Damianem Pacuszką i Hubertem Poduch, animatorami miejskich Orlików uroczyście wręczyli nagrody dla najlepszych zespołów.

Relacja ze strony Orlik-Marki

Impreza dofinansowana została z budżetu miasta Marki.

[gallery]

Galeria

zdjecie: 58876
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry