Ciężki weekend Marcovii

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 14 listopada 2013    22:39

Niestety nasi zawodnicy mają za sobą niezbyt udany weekend. Wyższość rywali musieli uznać zarówno seniorzy jak i chłopcy z roczników 2002 i 2004.

Pierwszy zespół Marcovii rozegrał w Legionowie ostatni mecz w rundzie jesiennej. Niestety rezerwy miejscowej Legionovii okazały się zbyt silne dla podopiecznych Adama Warszawskiego. Nasi zawodnicy po pełnym emocji meczu ulegli gospodarzom aż 2:6. Bramki dla Marcovii zdobyli Damian Pacuszka z rzutu karnego oraz Marek Milewski.
Niestety kolejny raz w tej rundzie czerwoną kartkę obejrzał Michał Gromulski.

Nasz zespół okazję do zrehabilitowania się będzie miał już w najbliższy weekend. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej postanowił, że pierwsza kolejka rundy wiosennej odbędzie się na jesieni. Wpływ na taką decyzję mają sprzyjające warunki atmosferyczne. Tym samym w 18 kolejce ligi okręgowej Marcovia podejmować będzie u siebie Ryś Laski.
Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą sobotę tj. 16 listopada o godzinie 13:00.
*

Niestety także nasze młodzieżowe roczniki musiały pogodzić się z porażkami.

*

Dwa mecze rocznika 2004 zakończyły się zwycięstwami rywali.
W pierwszym spotkaniu Marcovia uległa Huraganowi Wołomin aż 1:15. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Oskar Sułkowski.

W meczu udział wzięli:
Wróblewski Julek, Leśniewski Julek, Kryszkiewicz Gracjan, Kryszkiewicz Julek, Mieszkowski Kacper, Czura Julek, Rymuza Eryk, Zapora Michał, Gąsior Oskar, Fornal Szymon, Sułkowski Oskar, Jędrzejewski Michał

Druga drużyna rocznika 2004 także poniosła porażkę. Jej katem okazał się PSS Targówek, który wygrał 8:2.
Warto zaznaczyć, że nasi zawodnicy jako pierwsi strzelili bramkę i na początku prezentowali się bardzo solidnie. Niestety kolejne kwarty należały już tylko do graczy Targówka.

Bramki: Rafał Boczoń oraz Kuba Lis

Skład Marcovii:
Zadrąg Jan, Boczoń Michał, Boczoń Rafał, Gleń Filip, Ściechowicz Mateusz, Kopański Eryk, Grochowski Franek, Sobieraj Dominik, Chaciński Mateusz, Chęciński Maciek, Lis Kuba

Poniżej kilka zdjęć z tego meczu.

Informacje pochodzą ze strony rocznika.
[gallery]
*

11.11.2013 rocznik 2002 rozegrał ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Niestety była to porażka 0:2 z UKS 141. Mimo przegranej udało się pozostać na fotelu lidera.

SKŁAD:
Komorowski, Stępień, Waśniewski, Arciuch, Szabelski, Gapsa, Kokoszka, Kaniecki, Król, Smoczyński, Sumiński

*

Rocznik 2006 rozegrał 3 turnieje w ostatni weekend.

Turniej KORONA CUP który miał miejsce 9.11.2013 (sobota) zakończył się sukcesem w postaci I miejsca. Warto wziąć pod uwagę, że był to turniej głównie dla rocznika 2005 i nasi chłopcy byli najmłodszą drużyną. W finale w karnych nasi chłopcy pokonali Junak Warszawa. Najlepszym bramkarzem został nasz golkiper Mateusz Fortuna, który nie wpuścił ani jednej bramki.

Udział wzięli: Fortuna, Piątkowski, Kosmalski, Kośnik, Borowy, Nadolski, Jaroń, Pielasa, Matykiewicz

Turniej OSIR WŁOCHY CUP - 10.11.2013

W tym turnieju wzięli udział głównie chłopcy, dla których był to debiut. Był to turniej dla rocznika 2005. Niestety nie udało się wygrać ani jednego spotkania kończąc turniej na ostatnim miejscu.

Skład: Pielasa Adam, Janiszewski Julek, Gostomski Bartek, Marciniak Kacper, Jedliński Karol, Sieński Szymon,Staroń Mateusz,Kusak Antek,

Tego samego dnia na Targówku swój drugi w tym weekendzie turniej rozgrywali również chłopcy, którzy wygrali dzień wcześniej KORONA CUP. Ostatecznie wychodząc z grupy na drugim miejscu ulegli w półfinale GKP Targówek po zaciętym meczu. Porażka 2:1 powodowała walkę jedynie o 3 miejsce gdzie rywalem był Milan Milanówek. Chłopcy grając na pełnym luzie roznieśli przeciwnika wygrywając 4:0, nie pozwalając przeciwnikowi na oddanie choćby jednego strzału. Ostatecznie zajęli tym samym 3 miejsce w drugim turnieju. Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Paweł Kosmalski.

Informacje o rocznikach 2002 i 2006 przekazał trener Konrad Podeszwik.

M.B

Galeria

zdjecie: 59128
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry