Jaki budżet 2014 dla Marek?

Arkadiusz Werelich RadaMiastaMarki

 15 listopada 2013    12:42

Marki to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast aglomeracji podwarszawskiej. Jest ono - z racji swojego położenia - atrakcyjne dla wielu przyszłych mieszkańców...  Zwiększająca się ich liczba generuje nowe potrzeby i uwydatnia problemy, z którymi nie zdołaliśmy sobie poradzić przez ostatnie lata.

Burmistrz, radni oraz miejscy urzędnicy, którzy pracują każdego roku nad budżetem miasta mają zwykle podobne problemy - jak podzielić środki, których zawsze jest o kilka milionów za mało. Potrzeby miasta są ogromne, zgłaszając propozycje budżetowe dla Marek na 2014 rok starałem się, aby były one poparte rozmowami z mieszkańcami. Dlatego też każda moja propozycja jest wynikiem dialogu społecznego, bez którego nie wyobrażam sobie pracy w samorządzie...

Więcej na łamach Życia Powiatu na Mazowszu - link poniżej:

Artykuł na łamach najnowszego numeru Życia Powiatu na Mazowszu

Galeria

zdjecie: 59156
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry