Pchli Targ - "Mareckie Wietrzenie Szafy" Zapraszamy

START:    23 listopada 2013

Jacek Orych UMMarki Marki2020

 16 listopada 2013    10:52

Ciuchy, z których dzieci wyrosły, zabawki, którymi się już nikt nie bawi, książki, które po przeczytaniu zbierają tylko kurz, płyty z filmami, których już nikt nie ogląda - takie rzeczy często zalegają w naszych piwnicach, garażach, na strychach czy pawlaczach. Jest wyśmienita okazja, żeby się ich pozbyć. W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejne Mareckie Wietrzenie Szafy.

 

Zapraszamy 23 listopada na targowisko miejskie przy Paderewskiego.

Tego dnia już od godziny 9.00 stanie otworem dla tych, którzy chcą coś sprzedać, kupić lub dokonać zamiany. Co najważniejsze, tego dnia nie będą pobierane żadne opłaty - zarówno - odkupujących jak i sprzedających.

Warto mieć ze sobą folię, kocyk lub stolik - sprzedawane rzeczy lepiej się prezentują i nie brudzą od bruku. Pamiętajmy, że dobre słowo i uśmiech pomagają i sprzedającym i kupującym.

Dla gości targowiska przygotowaliśmy niespodzianki. Pierwszą setkę osób poczęstujemy gratisową gorącą herbatą (z cukrem). Na miłośników literatury czekać będzie stanowisko z bookcrossingiem. Tego dnia będzie można się wymienić - oddać przeczytaną książkę i wziąć taką, której jeszcze nie miało się w rękach. Zapraszamy w najbliższą sobotę - o ile oczywiście nie będzie padało, ale prognozy są optymistyczne - ma być słonecznie i bez deszczu.

Przypominamy tez o e-Pchlim Targu - czynnym non stop na portalu Facebook - ADRES TU

Prosimy o pomoc w promocji

- Po niedzieli, w tym wpise będzie dostepny plakat - plakat można pobrać wydrukować i powiesić w okolicy - powiadomcie znajomych i sąsiadów - polubcie i podajcie dalej wydarzanie na Facebooku: FB  

PLAKAT

   

Stowarzyszenie Grupa Marki 2020

 

Galeria

zdjecie: 59205
fot. 1
fot. 3
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry