19 listopada 2013    09:01

FOTOGRAFICZNY i MULTIMEDIALNY

Kurs fotograficzny: Chcesz nauczyć się jak profesjonalnie robić, a następnie obrabiać zdjęcia? W Centrum Rozwoju Osoby (ul. Lipowa 2f, Marki) możesz pod okiem zawodowego fotografa szlifować swój warsztat.

Dowiesz się między innymi, jak ważne w fotografii są światło i perspektywa oraz co zrobić, by osoba na zdjęciu wyszła atrakcyjnie.

Nauczysz się również, jak przy pomocy komputera dokonać retuszu zdjęć.

 

Kurs multimedialny: Masz 18 lat? Może jesteś młodą mama i masz trudności z powrotem na rynek pracy? Kurs multimedialny pozwoli ci podnieść kwalifikacje i pomoże w znalezieniu pracy. Skorzystaj z bezpłatnej oferty kursu i zapisz się już dziś!

W programie, dostosowanym do poziomu zaawansowania grupy m.in. obsługa sprzętu, nauka korzystania z podstawowych aplikacji (tworzenie dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji multimedialnych) oraz szybkiego i skutecznego wyszukiwania informacji w Internecie.

 

Z zajęciami ruszamy od grudnia.

 Zapisy:


Tel. 511-268-743


lub w Centrum Rozwoju Osoby


poniedziałek-piątek w godz.15.00-19.00.


Marki, ul. Lipowa 2F

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry