Kolejne zniżki na Karcie Dużej Rodziny !

Sylwia Matusiak UMMarki PISMarki

 20 listopada 2013    15:05

Znamy pierwszych Partnerów Mareckiej Karty Dużej Rodziny.

Kilka tygodni temu zwróciliśmy się do mareckich przedsiębiorców i organizacji z prośbą o zaoferowanie pakietu zniżek dla Rodzin Wielodzietnych. Na nasz apel odpowiedziało kilka podmiotów, które dzięki zyskało miano "Miejsca Przyjaznego Rodzinie"

Serdecznie dziękując  za przystąpienie do programu pragniemy podkreślić,  że oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wspieracie Państwo mareckie Rodziny Wielodzietne, a jednocześnie kreujecie pozytywny wizerunek swojej firmy, działającej na rzecz lokalnej społeczności.

Lista firm- partnerów programu znajduje się na oficjalnej stronie Urzędu Miasta, a informacja o "Miejscach Przyjaznych  Rodzinie" będzie kolportowana w ulotkach i materiałach promocyjnych wydawanych przez Urząd Miasta Marki.

Kolejnych przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do programu, prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres mailowy sylwia.matusiak@marki.pl wypełnionej deklaracji uczestnictwa. Po otrzymaniu maila Urząd Miasta Marki skontaktuje się z Państwem w celu dalszych uzgodnień.

lista podmiotów oferujących zniżki

 
AD ASTRA Prywatna szkoła podstawowa i gimnazjum al. Piłsudskiego 93, tel. (22) 781 29 03, 501 760 013
Trzecie i kolejne dziecko rodziny wielodzietnej uczęszczające do szkoły AD ASTRA otrzymają zwolnienie z opłat czesnego. Rodzice dzieci rodzin wielodzietnych, których dzieci uczęszczają do innych szkół, otrzymają indywidualną zniżkę, której wysokość określi indywidualnie dyrektor szkoły.
AKCENDO
Sklep "Gepcio"- Marki  ul. Piłsudskiego 143 Sklep "Gepcio"- Zielonka ul. Kolejowa 9 rabat w wysokości 10 % na artykuły papiernicze i szkolne oraz na obuwie przedszkolne i szkolne (z wyłączaniem artykułów będących na promocji  
ARTEDOO -Przedszkole Niepubliczne - Marki ul. Rydza Śmigłego 71
rabat w wysokości 20 % na czesne dla drugiego dziecka uczęszczającego do przedszkola rabat w wysokości 30% na czesne dla trzeciego dziecka rabat w wysokości 40 % na czesne dla czwartego dziecka i kolejnego  
KLEMENTYNKA Piekarnia Klemens Majkowski- Marki ul. Kościuszki 26
rabat w wysokości 50 % na cały asortyment pieczywa  
KRĘCIOŁEK Strefa Kreatywnej Zabawy - Marki ul. Moniuszki 1
rabat w wysokości 50 % na zabawę w Strefie Kreatywnej Zabawy "Kręciołek" rabat w wysokości 10 % na organizację urodzin w Strefie Kreatywnej Zabawy "Kręciołek"  
OLEŃKA  Hurtownia bielizny i rajstop Iwona i Stanisław Pietruk sp. j.
rabat w wysokości 5 % na cały asortyment.  
POLDEKOR Marki, Ząbkowska 40
rabat w wysokości 10 % na tkaniny dekoracyjne: zasłonowe, narzutowe firany, karnisze, także z przesuwem sznurkowym i gięte, rolety.  
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY  MARKI ul. Szkolna 9
zajęcia sportowe z tenisa ziemnego dla dzieci w wieku 5-12 lat dla 10 osób. Zajęcia odbywają się na krytym korcie tenisowym na terenie MTS Marcovia ul. Wspólna 12. Koszt uczestnictwa dla 10 osób -bezpłatny  

Sylwia Matusiak Zastępca Burmistrza Miasta Marki

Miasto Marki |

Galeria

zdjecie: 59290
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry