Dorzuć się do puszki WOŚP

Włamanie i kradzież sprzętu

Marcin Brzeziński OSP

 23 listopada 2013    20:48

Podłość ludzka nie zna granic!Z przykrością informujemy, że dzisiejszej nocy włamano się do naszej modernizowanej strażnicy skąd skradziono sprzęt wykorzystywany przez naszą jednostkę w trakcie działań ratowniczo-gaśniczych. W związku z powyższym apelujemy do wszystkich osób z wielką prośbą o przekazywanie wszelkich informacje dotyczących skradzionego sprzętu, a także o rozpowszechnianie niniejszego postu we wszystkich możliwych miejscach.

Niestety z przykrością musimy stwierdzić, że zdolność bojowa naszej jednostki została dość poważnie zachwiana jednak nie poddajemy się i nadal stoimy na straży bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta.

JESZCZE RAZ APELUJEMY DO WSZYSTKICH O POMOC W ROZPOWSZECHNIANIU NINIEJSZEGO POSTU O KRADZIEŻY ORAZ PRZEKAZYWANIU NAM I POLICJI WSZELKICH INFORMACJI GDYBY TAKI SPRZĘT POJAWIŁ SIĘ W WASZEJ OKOLICY.

W wyniku kradzieży zginęły:


  • pompa HOLMATRO typu 2030U

  • nożyco-rozpieracz (KOMBI) HOLMATRO typu 2002U

  • nożyce hydrauliczne, ręczne LUKAS

  • agregat prądotwórczy przenośny HONDA ECM 2800

  • agregat prądotwórczy przenośny KIPOR KGE 6500X

  • piła spalinowa do drewna HUSQVARNA 346XP (nr operacyjny 303H23)

  • pompa szlamowa SUBARU z napędem spalinowym (2 szt.) o wydajności 1000m3/h


Zdjęcia skradzionego sprzętu

Galeria

zdjecie: 59394

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry