Społeczna zbiórka na nagrodę dla osoby, której informacja pomoże odzyskać skradziony sprzęt mareckiej OSP!

Arkadiusz Werelich RadaMiastaMarki

 25 listopada 2013    10:41

Mareccy strażacy pomagają naszej społeczności, a ich zaangażowanie i poświęcenie zasługują na najwyższe słowa uznania. Niestety, ale kradzież sprzętu, który, na co dzień służy strażakom został skradziony. Kradzież to kradzież, ale to, co się zdarzyło zasługuje na szczególne słowa pogardy. Dla mnie kradzież sprzętu OSP jest na równi z kradzieżą np. defibrylatora, który może uratować czyjeś życie.

W związku z tym, że strażacy ochotnicy służą mareckiej społeczności, to my ? mieszkańcy Marek powinniśmy teraz pomóc naszym strażakom.

Dajmy sobie chwilę i pozwólmy działać Policji. Jeśli zaś sprzęt nie odnajdzie się w najbliższych dniach, to proponuję zorganizować społeczną zbiórkę na nagrodę dla osoby, której informacja pomoże odzyskać skradziony sprzęt OSP.

Jeśli zaś (odpukać w niemalowane) sprzęt się nie znajdzie, to zebrane środki posłużą mareckiej OSP na zakup nowego sprzętu, który uzupełni stan jednostki, a który to został mocno naruszony w wyniku ostatniej kradzieży.

 

 

 

 

 

Galeria

zdjecie: 59417
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry