List do Św. Mikołaja

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 29 listopada 2013    08:57

List do Św. Mikołaja
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia wizyta przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 1 w Markach przebiegła pod hasłem ?Mój list do Mikołaja?.
Po wspólnym czytaniu wiersza Artura Oppmana pt. ?Choinka? , opowiadań Marco Campanelli ?Boże Narodzenie ? Tupcia Chrupcia? i Paulette Burgeoiss ?Franklin przygotowuje święta? nasi mali goście opowiadali o swoich prezentowych marzeniach pod choinkę ? najróżniejszych i często zaskakujących. W radosnym,przedświątecznym nastroju przedszkolaki wykonały uroczą dekorację w Oddziale dla dzieci ? odświętną choinkę ? kolorując przygotowane przez P. Grażynę Zych bombki-marzenia. Mamy nadzieję, że wszystkie się spełnią ? czego i małym i dużym czytelnikom serdecznie życzymy.

Galeria

zdjecie: 59529
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry