Konne - zobacz projekty i zagłosuj!

START:    10 grudnia 2013

Sylwia Matusiak UMMarki

 30 listopada 2013    15:25

Zapraszam wszystkich mieszkańców do udziału w głosowaniu na najlepszą pracę studencką, której tematem jest zagospodarowanie terenu pomiędzy ul. Brzozową, ul. Stawową i ul. Saturna (rejon zbiornika "Konne").

Na miejskiej stronie www.czystemarki.pl zostało zaprezentowanych aż 16 studenckich projektów, które są efektem współpracy urzędu i SGGW zapoczątkowanej w 2012 roku. Prace zostały stworzone w opraciu o prowadzone analizy i wywiady, dzięki którym studenci starali się odpowiedzieć w swoich pracach na potrzeby mieszkańców, rozwiązać wiele barier formalnych i prawnych a także stworzyć miejsce do integracji. Dlatego zaprojektowali wiele różnych kompozycji przestrzennych oraz rozwiązań funkcjonalnych. Zachęcam do obejrzenia wszystkich i oddania głosu na jedną wybraną pracę. Głosowanie trwa do 10 grudnia br. wtedy nastąpi wyłonienie laureatów najlepszych prac.

Prace biorą udział w konkursie prac studenckich. Zostaną ocenione przez komisję konkursową. Wyniki głosowania w internecie będą miały charakter pomocniczy dla ostatecznej oceny komisji.

Głosowanie na www.czyste.marki.pl

Sylwia Matusiak Zastępca Burmistrza Miasta Marki   zobacz także: Zagospodarowanie "Konnych"- Odbył się przegląd studenckich prac   

Galeria

zdjecie: 59563

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry