zapraszamy na WCZASYw DARŁÓWKU nad morzem

MOK Marki MOK

 2 grudnia 2013    16:16

zapraszamy na WCZASYw DARŁÓWKU nad morzem - OŚRODEK WCZASOWY ?POSEJDON? (100 m od pięknej plaży)

TURNUS I: 30.VI - 12.VII.2014

TURNUS II: 14.VII - 26.VII.2014

ZAKWATEROWANIE: W budynku o standardzie wczasowo - kolonijnym. Pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami (I i II piętro)
WYŻYWIENIE: śniadania, obiady, kolacje (3 posiłki)
KOSZT: 1200 zł

W CENIE TURNUSÓW ZAPEWNIAMY: przejazd autokarem w dwie strony (autokar do dyspozycji grupy w czasie pobytu), zakwaterowanie, wyżywienie 3, opieka rezydencka, ubezpieczenie NW, wieczorek integracyjny przy muzyce, ognisko z pieczonkami, wycieczka  autokarowa - zwiedzanie okolicy z przewodnikiem oraz wycieczki fakultatywne.

Rezerwacja miejsc zaliczką 250zł w sekretariacie MOK pn.-pt. 14-19. Tel. 22 781 14 06
www.mokmarki.pl


Galeria

zdjecie: 59583
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry