"HEJ KOLĘDA, KOLĘDA", tradycyjne SPOTKANIE OPŁATKOWE Klubu Seniora oraz pracowników MOK

MOK Marki MOK

 2 grudnia 2013    16:41

Dyrektor Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego oraz Zarząd Klubu Seniora
serdecznie zapraszają
12 grudnia 2013 roku
w czwartek o godz. 16.00

na tradycyjne SPOTKANIE OPŁATKOWE Klubu Seniora oraz pracowników MOK

Uroczystość uświetni KONCERT HEJ KOLĘDA, KOLĘDA w wykonaniu zespołu FLY MAY w składzie: AGNIESZKA MUSZAKOWSKA, ROBERT MUSZAKOWSKI

Po koncercie zapraszamy na WIECZERZĘ WIGILIJNĄ przygotowaną przez Zarząd i członków Klubu Seniora

Zespół FLY MAY - duet rodzeństwa Agnieszki i Roberta Muszakowskich powstał w 2008 roku. W tym samym roku nagrali pierwszą własną płytę świąteczną pt. ?Kolędowanie 2008". Agnieszka jako piosenkarka wzrastała z wielką,
niezwykle subtelną siłą i pasją w grupach oazowych, natomiast Roberta całkowicie pochłonął pop-rock
i pisanie wierszy. W bardzo interesującym repertuarze mają własne utwory z pop-rokowymi kompozycjami i z refle-ksyjnymi tekstami Roberta, (czasem Agnieszki) oraz kowery wybitnych wykonawców polskich i zagranicznych a także pieśni religijne w pop-rokowej aranżacji. Agnieszki mocny, wrażliwy, ciepły głos i pełna dynamiki i emocji gitara Roberta, (czasem także śpiew) nadają unikalny styl ambitnemu zespołowi, bogaty w kontrasty, ale jednak jednolity. Występowali na wielu koncertach, także plenerowych.
W Mareckim Ośrodku Kultury występują po raz kolejny.
Od urodzenia mieszkali w  Markach, od trzech lat mieszkają w  pobliżu,  Agnieszka  w  Ząbkach,  Robert  w  Otwocku.

Galeria

zdjecie: 59588
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry