3 grudnia 2013    12:29

Wczoraj otrzymaliśmy informację, że Rada Miasta Stołecznego Warszawy nie zdąży uchwalić w 2013 roku uchwały dotyczącej zniżek do komunikacji miejskiej w ramach Karty Markowianina. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, złożony proces przygotowania i zatwierdzenia projektu powoduje, że uchwała w sprawie Karty Markowianina nie może być zatwierdzona w terminie grudniowym. Ze względu na konieczność zebrania opinii innych biur Urzędu m.st. Warszawy głosowanie nad projektem odbędzie się 16 stycznia 2014 roku. Oznacza to, że ? uwzględniając konieczność publikacji Uchwały przed wdrożeniem ? oferta tańszych biletów mogłaby zostać wprowadzona w Markach z dniem 1.03.2014 r. W związku z zaistniałą sytuacją sugerujemy mieszkańcom Miasta Marki korzystającym z komunikacji miejskiej dokonania zakupu okresowych biletów ZTM jeszcze w 2013 roku. Dzięki takiemu zabiegowi, pasażerowie unikną podwyżki cen biletów (od 1.01.2014) do czasu wprowadzenia Karty Markowianina (od 1.03.2014)

Sylwia Matusiak

Zastępca Burmistrza Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 59622

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry