Wydział Spraw Obywatelskich w systemie SMS

Sylwia Matusiak UMMarki

 4 grudnia 2013    15:08

Każdy mieszkaniec miasta, który będzie wymieniał lub wyrabiał nowy dowód osobisty o terminie odbioru dokumentu zostanie poinformowany sms-em

Mieszkańcy Marek nie muszą już wydzwaniać do urzędu, czy czeka na nich nowy dowód osobisty. Gdy dokument będzie gotowy, urzędnicy za pomocą sytemu informacyjnego miasta Marki wyślą do nich krótką wiadomość tekstową SMS.

- Jeżeli mieszkaniec, który chce wymienić dowód osobisty, zostawi nam numer swojego telefonu, to SMS-em powiadomimy go, że jest do odbioru. Usługa jest bezpłatna - mówi Sylwia Matusiak- zastępca burmistrza Miasta Marki. Do tej pory z tej usługi skorzystało już kilkanaście osób.

Sms-owy serwis informacyjny Urzędu Miasta Marki działa już od kilku lat. Obecnie w bazie telefonicznej znajduję się ponad numerów 3000 abonentów.

Zobacz także:

Procedura wydawania dowodu osobistego

Procedura rejestracji i  wyrejestrowania z systemu informacyjnego SMS

Miasto Marki |

Galeria

zdjecie: 59644
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry