Mistrzostwa Marek w Piłce Halowej!

Mikołaj Szczepanowski MareckaLigaFutsalu

 4 grudnia 2013    19:02


Burmistrz Miasta Marki oraz Wspólnota Samorządowa zapraszają na Mistrzostwa Marek w Piłce Halowej! Współorganizatorem imprezy będzie również Grupa MLF, odpowiedzialna za organizację Mareckiej Ligi Futsalu. Tworzą ją Marcin Boczoń, Mateusz Grochowski i Mikołaj Szczepanowski.

*

Turniej o Puchar Wspólnoty odbędzie się 28-29 grudnia na Hali Sportowej przy SP nr 4 (ul. Duża 3)!

Zgłaszać się mogą drużyny złożone z osób powyżej 14 roku życia (ukończonego w dn. 28 grudnia br.). Maksymalnie do zespołu można zgłosić 10 osób.

Zgłoszenia do 21 grudnia! Wpisowe 150 PLN.

***

UWAGA!

Pierwsze 8 drużyn, które zgłoszą się i opłacą wpisowe do dnia 9 grudnia otrzymają 20% "rabatu".

Jak się zgłosić?

Na tym etapie najlepiej telefonicznie - 727 517 725 (Mikołaj Szczepanowski), potrzebne będą: imię i nazwisko kapitana, numer telefonu i nazwę drużyny. O składy będziemy się upominać dopiero od przyszłego tygodnia.

Do końca tygodnia podamy więcej szczegółów.

Bieżące informacje, w tym te o zgłoszonych drużynach będziemy podawać na stronie wydarzenia na portalu Facebook. Informacje będę również publikowane na marki.net.pl, ale prawdopodobnie z lekkim opóźnieniem, za to trochę obszerniejsze ;)

***

Mistrzostwa Marek o Puchar Wspólnoty organizowane są ze względu na nierozegranie w tym roku TPM CUP-u. Nie chcąc, żeby kilkuletnia już tradycja mareckiego turnieju zanikła stworzyliśmy Puchar Wspólnoty. Ponieważ zajmujemy się tym od poniedziałku (dziś jest środa), to nie wszystko jest jeszcze dopięte na ostatni guzik. Nie ukrywam, że potrzebujemy trochę pieniędzy na rozruch, stąd pierwsze dni z obniżoną opłatą. Nie wiemy też jeszcze czy nie będziemy potrzebować pobrać "kaucji", tak jak to się odbywało podczas TPM CUP-ów.

Na ten moment do zgłoszenia się (a tym samym skorzystania z "rabatu") wymagamy podania imienia i nazwiska kapitana, telefonu kontaktowego i nazwy drużyny. Składy będzie trzeba podać później w formie elektronicznej.

Turniej organizowany jest w ekspresowym tempie, bez pomocy niektórych osób nic by się nie udało, w imieniu organizatorów chciałbym podziękować:

Panu Januszowi Werczyńskiemu, burmistrzowi Marek,
Pani Magdalenie Osińskiej, dyrektor SP nr 4 w Markach,
Pani Ewie Stefankowskiej, kierowniczce Hali Sportowo-Widowiskowej,
Panu Adamowi Kopczyńskiemu , przewodniczącemu Wspólnoty Samorządowej Powiatu Wołomińskiego,
Pani Emilii Sandomierz, z Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Marki.

MSz


Galeria

zdjecie: 59656
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry