Puchar Wspólnoty - 28-29 grudnia!

START:    28 grudnia 2013

Mikołaj Szczepanowski

 10 grudnia 2013    22:22*
*
AKTUALNE INFORMACJE W TYM LINKU
*
*
Już kilkanaście drużyn zgłosiło chęć udziału w Pucharze Wspólnoty. Prezentujemy regulamin oraz wzory dokumentów (karta zgłoszeniowa, zgoda rodziców). Bardzo nam miło przywitać również instytucje, które postanowiły nas wesprzeć w organizacji Pucharu Wspólnoty!

Najnowsze informacje o Pucharze Wspólnoty:

1. Pula nagród przy 16 zespołach przekroczy 2 000 zł (w bonach towarowych oraz sprzęcie sportowym)!

2. Zgłoszenia będą otwarte do 23 grudnia, do godz. 10.00. W turnieju wezmą udział zespoły, które do tego momentu wpłacą wpisowe. Tego dnia odbędzie się też losowanie grup i opublikujemy terminarz pierwszego dnia zmagań. Postaramy się utworzyć koszyki (2 lub 3).

3. Będąc przy grupach - system gry. Siłą rzeczy do momentu zakończenia zgłoszeń nie jesteśmy w stanie powiedzieć ile będzie grup i ile będzie w nich drużyn. Chcielibyśmy jednak, żeby było sporo gry i w miarę możliwości obyło się bez meczy ?o pietruszkę? (oczywiście nie jesteśmy w stanie tego zupełnie wyeliminować).

4. Wracając do zgłoszeń - należy przygotować nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz numer kontaktowy. Zgłoszeń można dokonywać pod numerem 727 517 725 lub 798 794 574. Wpisowe (150 zł) można opłacić w Karczmie u Bociana, Marki, ul. Jutrzenki 2. Istnieje również możliwość wpłaty przelewem. Dodamy tylko, że im wcześniej wpłacone jest wpisowe tym nam jest łatwiej ogarnąć turniej i przygotować się na konkretną liczbę drużyn.

5. Składy prosimy wysyłać na adres e-mail: mikolaj@marki.net.pl (wtedy my drukujemy Karty Zgłoszeniowe, które podpisujecie w dniu turnieju) lub dostarczyć już wypełnione wraz z wpisowym. Najpóźniej w dniu turnieju musimy otrzymać podpisane karty!!!

6. Dla klarowności przed startem turnieju postaramy się doprecyzować przepisy gry, które będą obowiązywały podczas Pucharu Wspólnoty.

Lista zgłoszonych zespołów 10.12.2013 r.

1. Grom / G. Wojda
2. Kanonierzy / M.Grochowski*
3. In Plus / P. Gall
4. Incognito / S. Puławski*
5. Niespodzianka / D. Pacuszka*
6. xxx / J. Kowalewski
7. TB / M. Szczepanowski*
8. Warriors Young / D. Mogielnicki
9. No Name / K. Kozłowski
10. Bar 7 / R. Gajewski*
11. Chuck Norris / Piotr Pielak
12. Ruben / Sławomir Rosłon*
13. UKS Bródno Warszawa / Patryk Kamiński
14. FC Zacisze / Adrian Basiuk
15. Białobrzegi / Mateusz Ofiara

*opłacone wpisowe

Dodatkowo 5 drużyn sygnalizowało chęć wzięcia udziału w Pucharze Wspólnoty, ich status należy określić jako "zbierają skład".

REGULAMIN
WZÓR ZGODY RODZICÓW
WZÓR KARTY ZGŁOSZENIOWEJ

Galeria

zdjecie: 60006
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry