Zespół Blue Fire (Rutkowski Team) drugi w Halowym Turnieju Fanów (Legii Warszawa)

Mikołaj Szczepanowski

 19 lutego 2009    23:33

Zespół znany z mareckich rozgrywek - ćwierćfinalista ostatnich mistrzostw - zajął 2. miejsce w dobrze obsadzonym warszawskim turnieju. Do tego zawodnik z Blue Fire - Łukasz Bieńkowski został uznanym za najlepszego piłkarza turnieju. Gratulujemy!!!

W dalszej części posta prezentujemy notkę z oficjalnej strony turnieju:

W Halowym Pucharze Fanów 2009 wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Impreza rozgrywana była w dniach 8/14/15 lutego na obiektach sportowych na Białołęce - mecze grupowe obiekt ŚWIATOWIDA, mecze pucharowe obiekt STRUMYKOWA ( http://www.bos.waw.pl/ )Wśród tych 10 zespołów mieliśmy dwie drużyny z poza Warszawy Sąsiedzi Opole ( z Opola ) i WKS Dabrówka - Gmina Dywity ( z pod Olsztyna ) Mimo zgłoszenia się tylko 10 drużyn emocji i świetnych spotkań nie brakowało. Rozgrywki grupowe były tylko ciszą przed burza jaka nastała w fazie pucharowej, gdzie mecz za meczem odbywał się na wysokim poziomie a drużyna przegrana musiała pogodzić się z odpadnięciem z rozgrywek. Halowy Puchar Fanów wygrała drużyna COSA NOSTRA, obecnie grająca w Lidze Fanów.

Poniżej statystyki imprezy :

Puchar Fair Play - SĄSIEDZI OPOLE

Najlepszy zawodnik turnieju - ŁUKASZ BIEŃKOWSKI (BlueFire)

Najlepszy bramkarz turnieju - GRZEGORZ FOSIEWICZ (Cosa Nostra)

Najlepszy strzelec turnieju (13 bramek) - MICHAŁ DĄBKOWSKI (FC Urlychów)

III miejsce zajął zespół : ZNANY SKŁAD

II miejsce zajął zespół : BLUEFIRE

I miejsce zajął zespół : COSA NOSTRA

Więcej na OFICJALNEJ STRONEI TURNIEJU

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry