Informacja o działaniach informacyjno-konsultacyjnych dotyczących drogi S-8

Krzysztof Bychowski

 8 lutego 2007    15:50

S81 lutego 2007r. w Kobyłce, Markach, Zielonce oraz w Radzyminie rozpoczęły się działania informacyjno - konsultacyjne dotyczące budowy północnego wylotu z Warszawy, drogi ekspresowej S-8 w kierunku Białegostoku na odcinku od projektowanej Wschodniej Obwodnicy Warszawy do obwodnicy Radzymina. Działania prowadzone są na zlecenie Oddziału Warszawskiego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

W ciągu najbliższych dni ok. 5000 mieszkańców terenów sąsiadujących z planowaną inwestycją oraz z istniejącą drogą nr 8 otrzyma ulotkę informującą o działaniach i zapraszającą do udziału w konsultacjach.
Konsultacje społeczne prowadzone będą do 28 lutego 2007r. W tym czasie będziemy zbierać pisemne opinie i pytania dotyczące prezentowanych 4 lokalizacji drogi.

Na terenie Urzędów Miast: Marki, Zielonka i Kobyłka oraz w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin, została umieszczona ekspozycja prezentująca opracowywany projekt oraz planowane działania informacyjno - konsultacyjne. Wystawa będzie trwać do 10 kwietnia 2007r. Można się z nią zapoznać w godzinach pracy urzędów.

Wszystkich zainteresowanych inwestycją zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją projektu udostępnioną na stronie internetowej www.ikonsultacje-s8markiradzymin.pl.

Serwis internetowy www.ikonsultacje-s8markiradzymin.pl stanowi równocześnie źródło aktualnych informacji o przebiegu działań informacyjno - konsultacyjnych związanych z projektem budowy drogi ekspresowej S-8 na odcinku węzeł "Drewnica" - węzeł "Radzymin".

Koordynator działań informacyjno - konsultacyjnych
arch. kraj. Anna Łowicka
STUDIO OGRÓD
warsztat@ikonsultacje-s8markiradzymin.pl

Załącznik: warinat I przebiegu trasy (pdf - 8Mb)

S8

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry