Projekt "Mam w sobie siłę" - podsumowanie

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 17 grudnia 2013    12:28

Z końcem listopada br. Fundacja Otwarte Serce oraz Stowarzyszenie "Razem w przyszłość" zamknęły realizację projektu "Mam w sobie siłę", który był współfinansowany przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej. Projekt był prowadzony przez sześć miesięcy, od czerwca do listopada br., w dwóch placówkach na terenie Marek, tj. Młodzieżowym Klubie Socjoterapeutycznym "Otwarte Serce" (ul. Spokojna 9) i Świetlicy Środowiskowej "Chata" (ul. Sportowa 3).

Z szerokiej oferty zajęć skorzystało łącznie 55 naszych podopiecznych, którzy uczestniczyli m.in. z zajęć socjoterapeutycznych, korekcyjno-kompensacyjnych, artystycznych, opiekuńczo-wychowawczych, psychoedukacji w terenie. Projekt umożliwił m.in. w ramach zajęć artystycznych prowadzenie prac nad wystawieniem przedstawienia teatralnego pt. "Czerwony Kapturek szuka księcia". Przedstawienie zostało zaprezentowane publiczności w październiku br., a w wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczestnicy naszego projektu - wychowankowie Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce" oraz dzieci ze Świetlicy Środowiskowej "Chata". Elementem zajęć artystycznych były także zajęcia twórcze, podczas których młodzież przygotowała m.in. kiermasz świąteczny.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry