Zmiana terminu płatności za odbiór śmieci

Mikołaj Szczepanowski UMMarki

 19 grudnia 2013    23:18Od 1 stycznia 2014 roku zmianie ulega termin uiszczania opłat "śmieciowych". Dotychczas należało wnosić opłatę w terminie do 15 dnia pierwszego miesiąca kwartału kalendarzowego (opłata z góry). Od stycznia wpłacać opłatę trzeba będzie do końca trzeciego miesiąca kwartału kalendarzowego (opłata z dołu).

Zgodnie z Uchwałą Nr XLVI/359/2013 Rady Miasta Marki z dnia 25 września 2013 roku w sprawie ustalenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi zmienia się termin wnoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Nowy harmonogram wpłat:
1) do końca marca (za styczeń, luty, marzec),
2) do końca czerwca (za kwiecień, maj, czerwiec),
3) do końca września (za lipiec, sierpień, wrzesień),
4) do końca grudnia (za październik, listopad, grudzień).

*

Ponadto informujemy, że w związku z przypadającym w 4-ty czwartek miesiąca (26 grudnia) dniem świątecznym, odbiór odpadów segregowanych (worek żółty, zielony, niebieski) z Sektora nr 1 - Marki Północne nastąpi 28 grudnia (sobota). Prosimy wszystkich o wystawienie odpadów segregowanych (worek żółty, zielony, niebieski) do godziny 6.00 rano w terminie opisanym powyżej.


www.czyste.marki.pl

Galeria

zdjecie: 60313
fot. 2
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry