STONE-CLUB zaprasza

Krzysztof Bychowski

 8 lutego 2007    15:47

STONE-CLUBPowoli zbliża się koniec karnawału, radosnego czasu beztroskiej zabawy. Specjalnie dla Państwa 10go lutego organizujemy imprezę zamkniętą w Stone Club. Na przekór śnieżnej aurze zapraszamy na Beach Party. Cały Stone Club zostanie przemieniony w niebiańską plażę! Dodatkowo na gości czekać będzie koncert na kongach, ognisty pokaz barmański, słoneczne hity DJ Pepe, liczne konkursy i bardzo atrakcyjne promocje cenowe. Każdy gość dostanie drinka z palemką i girlandy z kwiatów, na spragnionych wody czekać będzie prawdziwy basen!

Cena biletu 50pln. Cena biletu w przedsprzedaży 35pln!Już cztery dni później, 14.02, nadchodzą Walentynki - czas zakochanych. Zapraszamy do Stone Club! Na gości czekają liczne atrakcje: Romantyczny koncert z akompaniamentem skrzypaczki, specjalne menu, degustacja wina, miłosne karaoke.... Podczas walentynkowego wieczoru zapłonie 400 świec nadając Stone Club niezapomnianą atmosferę!

Cena biletu od pary 20pln
STONE CLUB

www.stoneclub.pl

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry