Świąteczny czas

Danuta Adamczyk

 23 grudnia 2013    13:55

W miniony wtorek 17 grudnia w Przedszkolu Artedoo odbyło się wigilijne spotkanie dzieci i rodziców połączone z tradycyjnymi Jasełkami w wykonaniu przedszkolaków.


Zebranych gości przywitała dyrektor przedszkola - Danuta Adamczyk - słowami:

Drodzy Rodzice, drogie Dzieci.

Witam was na Naszej wspólnej Wigilii, u progu świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia to dzień oczekiwania. Wyjątkowy wieczór, kiedy jesteśmy nie tylko odświętnie ubrani. Przygotowujemy się przede wszystkim duchowo na cud szczególnych narodzin. Jest coś przedziwnego we wspólnej, rodzinnej kolacji. Chcemy być wtedy lepsi, czujemy się wzruszeni, pragniemy zawiesić wszelkie konflikty.Chcemy wreszcie usłyszeć nasze serce, które podpowiada nam, że ważna jest bliskość rodziny, serdeczność i miłość. 

Dlatego nim połamiemy się opłatkiem, zapraszam Rodziców do wysłuchania przepięknych Jasełek w wykonaniu Naszych pociech, niech wprowadzą nas w ten cudowny czas.


Po Jasełkach przyszedł czas na składanie sobie Świątecznych Życzeń oraz na kolację wigilijną, którą umilały kolędy w wykonaniu również Naszych podopiecznych (tym razem wtórowali im rodzice).


Na koniec wszystkie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie robione pierniczki, które pomógł udekorować zespół Artedoo.

Więcej zdjęć w galerii na stronie przedszkola Artedoo.Z tego miejsca z okazji Świąt Bożego Narodzenia  pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia  naszym wychowankom, ich Rodzicom, Dziadkom oraz wszystkim sympatykom naszego przedszkola:)

Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień...
Aby odbyły się one w spokoju i radości, wśród Rodziny,
Przyjaciół oraz Bliskich osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy dużo zdrowia i szczęścia!
Niech nie opuszcza Was pomyślność
i spełnią się nawet najskrytsze marzenia.


Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
oraz pracownicy Przedszkola


ARTEDOO


 

Galeria

zdjecie: 60469
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry