Puchar Wspólnoty - ważne informacje przed turniejem

Mikołaj Szczepanowski

 25 grudnia 2013    23:21Kilka informacji przed Pucharem Wspólnoty:

- Hala otworzona zostanie o 8.30.

- Rozgrywamy mecze w grupach 5-cio i 6-cio zespołowych. To oznacza, że z jednej strony będzie dużo meczy, ale z drugiej - dużo zawodników. W momencie gdy będą się zmieniać grupy nawet ok. 100 osób będzie się znajdowało na dolnym poziomie. Dlatego podstawowa zasada jest taka, że dolny poziom dostępny jest tylko dla zawodników i organizatorów.

- Zachęcamy też do dwóch rzeczy: jeśli akurat nie gracie meczu, to oglądajcie turniej z trybun. Do tego warto przyjść już (prawie) gotowym do gry. Tak, żeby wystarczyło np. zdjąć dres i zmienić buty.

- Nie jesteśmy w stanie wziąć odpowiedzialności za to co zostawicie w szatniach. Telefony, łańcuszki, portfele etc. bierzcie ze sobą, niech ich pilnują rezerwowi. Podczas rozgrywek do tej pory raczej nic nie ginęło, ale nie bez wpływu było to, że wszyscy zachowywali rozsądek pod tym względem;)

- Meczy jest dużo i zaplanowane są ciasno. Szkoda marnować czas na formalności. Każda drużyna musi dostarczyć nam wypełnioną (koniecznie z podpisami) Kartę Zgłoszeniową. My będziemy mieli puste karty przy biurku, ale zanim je wypełnicie na miejscu to minie sporo czasu. Zachęcamy do wydrukowania kart dostępnych na dole strony i przynoszenia nam w dniu turnieju już wypełnionych. Młodzi zawodnicy mają dodatkowy obowiązek dostarczenia wypełnionej zgody rodzica, wzór na dole strony. Na Karcie Zgłoszeniowej warto dopisać numer na koszulce przy zawodniku.

- Prosimy też o nie przeprowadzanie rozgrzewki z piłkami na korytarzach, widowni, etc. Jeśli wszystko będzie szło sprawnie, to przed każdym meczem powinno być ok. 2 minut na zapoznanie się z "futbolówką".

- Bardzo ważna sprawa: Hala jest częścią Szkoły Podstawowej. Zgodnie z prawem obowiązuje na jej terenie całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz palenia papierosów. O ile pierwszy zakaz jest bezwzględny, to z papierosami zapraszamy po prostu na zewnątrz budynku.

*

Terminarz I dzień:


Awans uzyskują 3 najlepsze zespoły z każdej grupy + drużyna z najlepszym bilansem z 4. miejsca. O kolejności w tabeli decydują: punkty, bezpośredni mecz, bilans goli, strzelone gole, stracone gole, rzuty karne (3). Jeśli dwie lub więcej drużyn z 4. miejsca będzie miało identyczne osiągnięcia będziemy zmuszeni zaproponować rozegranie barażu w niedzielę. Wiemy, że przyjazd na jeden mecz byłby uciążliwy. Jednak alternatywą jest tylko rzut monetą, który jeśli oba zespoły tego zażądają również możemy rozważyć.

*

Na drugi dzień rozegrane zostaną "Grupy finałowe", które zostaną rozdzielone wg poniższego schematu:Do ćwierćfinałów awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. O kolejności w tabeli decydują: punkty, bezpośredni mecz, bilans goli, strzelone gole, stracone gole, rzuty karne (3).

*

Ćwierćfinały:

(85) 1 G - 2 H
(86) 1 H - 2 G
(87) 1 F - 2 I
(88) 1 I - 2 F

Półfinały:

(89) Zwycięzcy meczów 85 i 86
(90) Zwycięzcy meczów 87 i 88

mecz o 3. miejsce

(91) przegrani meczów 89 i 90

FINAŁ

(92) Zwycięzcy meczów 89 i 90*

KARTA ZGŁOSZENIOWA
ZGODA RODZICÓW
REGULAMIN
KILKA UWAG O PRZEPISACH GRY

Galeria

zdjecie: 60574
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry