Szkoła Podstawowa nr 4 - ze sportu

Krzysztof Bychowski SP4

 19 lutego 2007    15:02

SP 4 - ze sportuDnia 15 lutego w Zespole Szkół nr 2 odbyło się z udziałem władz miasta i reprezentacji szkół podstawowych uroczyste podsumowanie rozgrywek międzyszkolnych w ramach Mistrzostw Marek oraz Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w I semestrze tego roku szkolnego. Chłopcy z naszej szkoły odebrali nagrody w postaci medali i piłek za II miejsce w mini koszykówce i III miejsce w mini piłce ręcznej.
Reprezentowali nas: Goll Tomek, Maciążek Dominik, Markiewicz Adrian, Ochman Dominik, Świętochowski Czarek, Krupiński Dominik, Mazek Kamil, Pawlina Marcin, Dębkowski Przemek, Kowalewski Igor, Łanecki Adam, Wasilewski Krzysztof. Gratulacje.
Anna Konopka

SP 4 - ze sportu
SP 4 - ze sportu
SP 4 - ze sportu
SP 4 - ze sportu
SP 4 - ze sportu

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry