Marecka Liga Futsalu - sezon 2014

Mikołaj Szczepanowski

 7 stycznia 2014    07:08

Po udanym poprzednim sezonie, w tym roku do Mareckiej Ligi Futsalu akces zgłosiło kilkanaście ekip. Ostatecznie, ze względów technicznych mogliśmy przyjąć tylko 12 zespołów.Uznane marki, takie jak In Plus czy Niespodzianka wciąż z nami grają. Brakuje zespołów Fomaru i Titans, których zawodnicy prawdopodobnie zasilą nowe drużyny - Kanonierów i Promil. Tak jak w poprzednich latach spotkamy zespół The Beerdrinkers oraz Grom (dawniej Lisek) oraz grających w ubiegłym roku Galacticos. Incognito to zespół zbudowany na podstawie zeszłorocznego wicemistrza - Estudiantes. Zupełnie nowe ekipy to Mercurial Team, All Stars Jasiennica, Dol Bud oraz AGD Marking. Wydaje się, że ten ostatni powinien włączyć się do walki o medale.

*

Terminarz I kolejki.
15.00 In Plus - Mercurial Team
15.50 Galacticos - All Stars Jasiennica
16.40 Kanonierzy - Dol Bud
17.30 Niespodzianka - Promil
18.20 Incognito - AGD Marking
19.10 Grom - TB

W związku z licznymi zgłoszeniami w tym roku, w przyszłym sezonie podejmiemy próbę utworzenia drugiego poziomu rozgrywek. Pierwsza liga liczyłaby 10. zespołów. W konsekwencji obecne rozgrywki będą również eliminacją do przyszłorocznej I Ligi MLF. Gwarancję uczestnictwa na tym poziomie otrzyma pierwsze 10 zespołów sezonu 2014.

*

Wszystkie zespoły prosimy o kontakt z nami w celu wpłacenia zaliczki. Nr kom. 798 794 574. Do 13.01 potrzebujemy zebrać 100 zł od każdej z ekip. Pozostałą kwotę przyjmujemy do 3. kolejki MLF.

Jednocześnie informujemy, że część kosztów związanych z ligą uległa sporej podwyżce (nawet o 1/4). Ostateczna kwota wpisowego wyniesie ok. 450 zł (za 11 kolejek + PL!). Niestety MLF tradycyjnie liczony jest wg wzoru [KOSZTY : ILOŚĆ DRUŻYN]. Koszty dodatkowo obniżamy dzięki wsparciu partnerów (Burmistrza Marek, firmy Zina) czy rabatowi na wynajem sali ze względu na "miejski" charakter imprezy (rabat jest teoretycznie wciąż na zbliżonym poziomie, ale sama cena wynajmu podrożała). Jeśli koszty rosną, to nie mamy żadnych rezerw na pokrycie tego wzrostu.

Dodatkowo musimy wrócić do zwyczaju pobierania kaucji w wys. 50 zł. Jakieś drobne sprawy co roku ulegają zniszczeniu i przyznajemy, że o ile swój czas możemy na organizację ligi poświęcać, to już dokładanie z własnej kieszeni za zbitą lampkę etc. jest trochę bez sensu. Po sezonie kaucje zwracamy (po odjęciu kosztów uszkodzeń, które może nie są duże, ale czasem się zdarzają).

Grupa MLF

Galeria

zdjecie: 60739
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry