Bezpłatne badania mammograficzne

START:    27 stycznia 2014

Sylwia Matusiak UMMarki

 8 stycznia 2014    21:00

Serdecznie zachęcam panie w wieku 50 - 69 lat do skorzystania z bezpłatnego badania mammograficznego.

Badania realizowane przez Centrum Usług Medycznych FADO* odbędą się w dniu 27 stycznia 2014 roku w mammobusie ustawionym na parkingu przy Urzędzie Miasta Marki.

Wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerami telefonów: (58) 666 24 44 801 080 007 lub na www. rejestracja.fado.pl Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00, sobota i niedziela 9.00 - 15.00. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.
  Serdecznie zapraszam

Sylwia Matusiak

Zastępca Burmistrza Miasta Marki

*Centrum Usług Medycznych FADO obecnie Lux Med Diagnostyka posiada wszystkie mammobusy wyposażone w cyfrowe aparaty. Oznacza to, że zdjęcia nie są już wykonywane na kliszach, lecz automatycznie zgrywane przez cyfrowy skaner z aparatu na dysk twardy. Zdjęcia wykonane w ten sposób charakteryzują się bardzo wysoką jakością i rozdzielczością, oznacza to, że lekarz opisujący ma możliwość bardzo dokładnej interpretacji każdego badania. Ponadto, opisu badania dokonuje dwóch, niezależnych od siebie lekarzy

Galeria

zdjecie: 60855

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry