Wsparcie Urzędu Miasta Marki dla młodzieży w 2013

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 10 stycznia 2014    13:50

W 2013 roku Fundacja Otwarte Serce zrealizowała kolejne dwa projekty dofinansowane przez Urząd Miasta Marki. Pierwszy stanowił wsparcie dla prowadzenia placówki socjoterapeutycznej - Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce" w Markach (ul. Spokojna 9). Nasi podopieczni korzystali z szeregu zajęć prowadzonych w ramach projektu, m.in. socjoterapii, dogoterapii, zajęć artystycznych, uczestniczyli w wycieczkach, działaniach nakierowanych na promocję zdrowia i zdrowego stylu życia.

Kolejna z inicjatyw to przedsięwzięcie prowadzone w Centrum Rozwoju Osoby "Otwarte Serce" w naszym mieście (ul. Lipowa 2F). W drugim z projektów młodzież także korzystała z szerokiej oferty zajęć. Zorganizowano m.in. warsztaty rozwoju osobowego i duchowego, weekendowe wyjazdy prowadzone pod tym samym hasłem, zajęcia teatralne i muzyczne. W projekcie powstały i były kontynuowane interesujące inicjatywy i formy działalności naszych uczestników. W ramach zajęć muzycznych tworzył i koncertował zespół "Open Heart". Zajęcia teatralne umożliwiły utworzenie grupy teatralnej "TERAZ", która w minionym roku wystawiła w Centrum dwa przedstawienia "Dziecięce wspomnienia" i "Czerwony Kapturek szuka księcia".

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry