Dobry start we Fromborku

6 marca 2007    13:38

Dnia 25.02.2007 we Fromborku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w warcabach klasycznych 64-polowych. Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 9 rund, z tempem 15 minut na zawodnika na całkowite rozegranie partii. W tym otwartym turnieju udział wzięło 41 warcabistów, a wśród nich 5 reprezentantów UKS ?Struga?. Nasi zawodnicy zdominowali mistrzostwa. Zwyciężył Marcin Grzesiak przed Michałem Janickim, zaś najlepszą kobietą została Grażyna Zajączkowska. Paweł Suchecki uplasował się na 4 pozycji, a Maciej Łukasiewicz zamknął listę najlepszych 10 zawodników turnieju.