15,5 mln zł dla Marek!

UM Marki UMMarki Wodociąg

 20 stycznia 2014    13:4514 stycznia Spółka Wodociąg Marecki Sp. z o.o. podpisał nową umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Porozumienie dotyczy głównie rozbudowy istniejącej sieci kanalizacyjnej o ponad 30 km.

Projekt o łącznej wartości blisko 38 mln zł zostanie dofinansowany kwotą 15,5 mln zł z funduszy unijnych. Rozbudowa sieci to przede wszystkim dobra wiadomość dla mieszkańców niedawno zabudowanych rejonów Marek. Obecnie realizowany projekt opracowany został na podstawie stanu zurbanizowania miasta w latach 2002-2006. Z tego względu nie uwzględniono w nim nowszych nieruchomości. Umowa ponadto przewiduje modernizację 2 km istniejącej sieci kanalizacyjnej i 5 km sieci wodociągowej.


Zakończenie realizacji projektu planowane jest na połowę 2015 roku.

Galeria

zdjecie: 61062

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry