Wampiry, wróżki i czarodziejki, czyli o zagrożeniach duchowych dla dzieci

START:    26 stycznia 2014

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 22 stycznia 2014    16:42

W niedzielę 26 stycznia po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00 zapraszamy do kościoła parafii św. Izydora w Markach na kolejną katechezę dla dorosłych
„Wampiry, wróżki i czarodziejki, czyli o zagrożeniach duchowych dla dzieci”.

Katechezę poprowadzi Małgorzata Więczkowska - pedagog, medioznawca, prowadząca szkolenia rad pedagogicznych i kursy dla nauczycieli, katechetów i rodziców w Polsce i za granicą, uczestniczka cyklu audycji radiowych i telewizyjnych. W sposób szczególny zapraszamy osoby odpowiedzialne za wychowanie młodego pokolenia - rodziców, nauczycieli i wychowawców.

Za: www.izydormarki.pl

Galeria

zdjecie: 61170
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry