Szkoła rodzenia' dla mieszkanek Marek

Sylwia Matusiak PISMarki

 23 stycznia 2014    10:07

Ruszyła bezpłatna Szkoła Rodzenia przy Szpitalu Powiatowym w Wołominie. Szkoła została zorganizowania w ramach programu TAKrodzina.pl.

Zapraszamy przyszłych rodziców do skorzystania z oferty szkoły. Zajęcia prowadzone będą ze specjalistami z dziedziny położnictwa, neonatologii i fizjoterapii. Tematyka obejmować będzie szeroko zakres przebiegu ciąży, faz rozwojowych dziecka, zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych oraz ćwiczeń, zasad odżywiania się mamy i dziecka. Forma prowadzenia zajęć będzie atrakcyjna dla każdego. Bowiem nie będą to nudne prelekcje, tylko warsztaty w których uczestnicy zajęć (w tym tatusiowie) wykonują różne zadania czy sprawdzają swoje umiejętności na przygotowanych manekinach.

- To kolejny ważny element rozszerzający program polityki prorodzinnej w Powiecie Wołomińskim. Fakt, że są to zajęcia nieodpłatne, prowadzone przez profesjonalistów, daje nadzieję, że nasze starania zostaną docenione przez przyszłe mamy i tatusiów - podkreśla Sylwia Matusiak, obecna wiceburmistrz Marek, a jeszcze jako radna inicjatorka powstania programu TAKrodzina.pl

Zajęcia obejmują 20 godzin czyli 10 spotkań. Do udziału w programie zapraszamy Mamy wraz z Tatusiami: będące od 21-24 tygodnia ciąży, które deklarują urodzenie dziecka w Szpitalu Powiatowym w Wołominie; zamieszkujące na terenie powiatu wołomińskiego; posiadające zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach szkoły rodzenia

Wymagana wcześniejsza rejestracja: pod nr tel. 22 763 31 37 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00- 14.00 Ilość miejsc ograniczona. Dlatego zadzwoń już dziś!

Program prowadzonych zajęć udostępniony zostanie na stronie internetowej szpitala, www.takrodzina.pl oraz www.powiat-wolominski.pl;

Galeria

zdjecie: 61267

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry