Mareckie lodowisko otwarte!

UM Marki SP3 UMMarki Orlik

 24 stycznia 2014    12:11

23 stycznia o godz. 11 nadszedł długo oczekiwany moment. Miejskie lodowisko przy ul. Stawowej zostało uruchomione. Pierwszymi goścmi na lodowisku byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3, pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego, Pani Ewy Gębskiej oraz Pana Jana Rosłona.

Na pierwszych amatorów łyżwiarstwa czekała gorąca herbata oraz drobny upominek od miasta. Dzień był mroźny, więc ciepły napój cieszył się dużym powodzeniem, wśród młodych łyżwiarzy.

Na lodowisko zapraszamy codziennie w godz. 10 - 20. Zachęcamy do śledzenia strony kompleksów boisk, na której zamieszczane są informacje o przerwach technicznych. Jednocześnie informujemy, że w związku z awarią rolby oraz pracami nad poprawą jakości tafli lodowisko będzie czynne w dn. 24 stycznia od godz. 14.

Galeria

zdjecie: 61292

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry