24 stycznia 2014    13:37

Kolejny już raz - ale pierwszy w roku 2014, aktorzy z krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych ART-Re przyjechali do naszych małych czytelników. Tym razem gościliśmy uczniów klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Markach. 40 osobową grupę dzieci aktorzy zaprosili do interaktywnego przedstawienia, podczas którego razem z dziećmi śpiewali piosenki i tańczyli, angażowali je we współtworzenie spektaklu.
"Złota kaczka" to jedna z legend warszawskich. W podziemiach zamku Ostrogskich na Tamce pływa zaklęta w złotą kaczkę zła księżniczka. Każdemu, kto do niej przyjdzie obiecuje spełnić marzenia o bogactwie, ale najpierw śmiałek musi spełnić jej życzenie? Czy warto za wszelką cenę dążyć do bogactwa i zaszczytów? I tym razem mali widzowie musieli odpowiedzieć na parę istotnych pytań, żeby odkryć przesłanie spektaklu. A było przy tym sporo zabawy i śmiechu.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry