ZIMOWY KONCERT UCZNIÓW OGNISKA MUZYCZNEGO Mareckiego Ośrodka Kultury

MOK Marki MOK

 24 stycznia 2014    18:15

niedziela, 26.01.2014, godzina 18:00 - ZIMOWY KONCERT UCZNIÓW OGNISKA MUZYCZNEGO MOK. Kierownictwo artystyczne KRZYSZTOF ZAJKOWSKI. Zapraszamy rodziców, opiekunów oraz wszystkich chętnych. Wstęp wolny.

KLASA PIANINA ? pedagog: Krzysztof Zajkowsk
KLASA ELEKTRONICZNYCH INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH ? pedagog: Krzysztof Zajkowski
KLASA GITARY ? pedagog: Ryszard Mularczyk
KLASA SKRZYPIEC ? pedagog: Elżbieta Wrzosek

Lekcje w Ognisku Muzycznym Mareckiego Ośrodka Kultury odbywają się indywidualnie nieprzerwanie od 30 lat. Program nauczania dostosowany jest do każdego ucznia, jego zainteresowań muzycznych, wieku, talentu. Na zajęcia uczęszczają dzieci od lat 6, młodzież i dorośli. Z reguły na naukę zapisują dzieci (szczególnie te młodsze) rodzice chcąc aby dziecko uzupełniło swoją muzyczną edukację (szkoła ogólnokształcąca tego nie zapewnia). Często młodzież przychodzi sama, chcąc się nauczyć grać na pianinie, keyboardzie, gitarze, skrzypcach czy trąbce prosząc rodziców o sfinansowanie zajęć. Uczestnicy tych zajęć często kontynuują naukę w szkołach muzycznych, biorą udział w koncertach i konkursach organizowanych w Mareckim Ośrodku Kultury oraz innych placówkach kulturalnych działających w ramach Porozumienia Domów i Ośrodków Kultury Powiatu Wołomińskiego - niejednokrotnie zdobywając nagrody i wyróżnienia. O poziomie nauczania i różnorodności repertuaru najlepiej można się przekonać na uroczystych koncertach Ogniska Muzycznego organizowanych dwa razy do roku (zimowy i letni), które cieszą się dużym zainteresowaniem mareckiej publiczności.
Galeria

zdjecie: 61340
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry