APEL - Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach

START:    16 marca 2014

Jarosław Jaździk OSP

 25 stycznia 2014    23:33

Proszę przeczytaj i przekaż, TY nic nie stracisz, możesz tylko zyskać! SZANOWNI MIESZKAŃCY, DRUHNY I DRUHOWIE. ROZPOCZĘŁA SIĘ KAMPANIA 1% trwa do 30 kwietnia 2014 roku. Na rozliczenie z urzędem skarbowym mamy już tylko niecałe 100 dni. PAMIĘTAJMY O OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W MARKACH ZACHĘĆMY PRZYJACIÓŁ I NAJBLIŻSZYCH, TO SŁUSZNY GEST! WYPEŁNIAJĄC PIT WPISZ NR KRS 0000 116 212 ORAZ KONIECZNIE CEL SZCZEGÓŁOWY - OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MARKACH 05-270 MARKI, UL. DUŻA 1 B STRAŻACY OCHOTNICY ZAWSZE CZUWAJĄ NAD NASZYM BEZPIECZEŃSTWEM! RAZ W ROKU KAŻDY Z NAS, MOŻE IM POMÓC, PRZEKAZUJĄC 1% PODATKU! NIE TRACISZ NIC! MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ! JAK TEGO NIE ZROBIMY TO TEN 1% ZOSTANIE PRZEKAZANY DO BUDŻETU PAŃSTWA. ZASTANÓW SIĘ, NAPRAWDĘ SZKODA! TEN MALEŃKI 1% MA WPŁYW NA NASZE BEZPIECZEŃSTWO! TY NIC NIE TRACISZ! MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ! Poniżej adres strony Z.O.S.P. R.P., gdzie znajduje się link do programu PIT-OPP 2013.

http://www.zosprp.pl/?q=content/program-pit2013

Galeria

zdjecie: 61346
zdjecie

Jarosław Jaździk

Społecznik z pasją, oddany mieszkańcom i miastu.
Członek założyciel OSP Marki, członek TPM i MSG
oraz stowarzyszenia Grupa Marki 2020.
Współorganizator wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferansjer.
Członek Powiatowej Rady Polityki Społecznej.
Radny Miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry