Śmieci na terenie Marek - list do redakcji

Rafał Redeł

 21 marca 2007    23:52

Witam serdecznie,
Od kilku lat jestem posiadaczką kawałka ziemii na terenie Marek w okolicach ul. Lisa Kuli. Niedługo mam zamiar się wprowadzic do nowego domu, jednak przeraża mnie otoczenie. Na okolicznych działkach - jeszcze nie ogrodzonych, wyrzucane sa notorycznie śmieci.
Wiem, ze miasto zajelo sie sprzataniem w zeszłym roku, ale byla to jednorazowa akcja i niestety w tym roku okolica wygląda okropnie. Jak wysypisko smieci. Problem polega na uświadomieniu/ukaraniu ludzi, którzy to bezkarnie robią a nie sprzataniu po nich. Z kilku "kupek" śmieci wydobylam rachunki, które postawiły nie w osłupienie, ponieważ okazało sie , ze wyrzucaja tam swoje śmieci ludzie mieszkający 3 posesje dalej.... I najprawdopodobnie jest to jedna rodzina. Nie rozumiem, jak mozna wyrzucac śmieci za płot, na okoliczne czyjes działki???? W dodatku te śmieci z wiatrem wędrują równiez na moją działkę. Obok przebiega szlak rowerowy, ale wygląd jego przyprawia o dreszcze.
Przesyłam kilka zdjęc, które pokazą to naprawde ładne miejsce - niestety zaśmiecone przez ludzi, przez których nasze miasteczko traci na swoim uroku i uchodzi w opinii innych jako brudne i zaniedbane.

Pozdrawiam serdecznie,

Mieszkanka
[Imię i nazwisko znane redakcji]
Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry