Komunikat ws. Karty Markowianina

UM Marki UMMarki Komunikacja

 5 lutego 2014    14:53

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi pytaniami dot. "Karty Markowianina" informujemy, że z uwagi na przedłużające się procedury prawne z Karty będą mogli Państwo skorzystać prawdopodobnie od 1 kwietnia br.

"Karta Markowianina" to nazwa specjalnego dokumentu, który będzie uprawniał osoby zameldowane w Markach lub rozliczające podatki w Urzędzie Skarbowym w Wołominie do zakupu tańszego biletu długookresowego ZTM. Kartę będzie można bezpłatnie wyrobić w siedzibie Urzędu Miasta. "Karta Markowianina" będzie pełniła równocześnie funkcję biletu ZTM. O szczegółach poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej, profilu fb oraz poprzez informacje prasowe i plakaty rozwieszone na terenie miasta. Ponadto osoby zapisane w naszym serwisie sms otrzymają informację tekstową.

Projekt "Karty Markowianina" powstaje we współpracy z władzami m.st. Warszawy. Niestety w związku z tym do jego wdrożenia niezbędne są uzgodnienia pomiędzy stołecznymi instytucjami. Kwestie te są niezależne od Urzędu Miasta Marki. Według informacji podanych przez Zarząd Transportu Miejskiego "Karta Markowianina" będzie przedmiotem obrad Rady Miasta St. Warszawy podczas sesji, która odbędzie się 6 marca br.

Urząd Miasta Marki

Zapraszamy do lektury pisma ZTM z dn. 4 lutego 2014 r. oraz dzisiejszej Gazety Wyborczej:
Gazeta Wyborcza:

Galeria

zdjecie: 61721

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry