"PRASKIE MAŁMAZYJE"

MOK Marki MOK

 5 lutego 2014    16:45

czwartek, 06.02.2014, godzina 16:00, Marecki Ośrodek Kultury

Impreza z cyklu "SENIORZY SENIOROM". KONCERT ZESPOŁU "PRASKIE MAŁMAZYJE".
Kierownictwo artystyczne zespołu: Dorota Czajkowska, akompaniament: Waldemar Wąsik.
Po koncercie spotkanie klubowe przy herbatce i ciasteczkach. Wstęp wolny..

"Praskie Małmazyje" to zespół z Domu Kultury Praga. Przed mareckimi seniorami (i nie tylko) czas na dobrą muzykę, wspaniałą zabawę, kontakt z miłymi ludźmi oraz wiele uśmiechu. Zespół ma za sobą liczne koncerty, wiele nagród i wyróżnień w przeglądach zarówno warszawskich, jak i ogólnopolskich.

Galeria

zdjecie: 61728
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry