"CHEMIA W KUCHNI" - Uniwersytet dziecięcy MOK

MOK Marki MOK

 5 lutego 2014    16:49

Marecki Ośrodek Kultury, piątek, 07.02.2014,  

gr I godz. 17.15
gr II godz. 18.15


UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury
zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na INTERAKTYWNE WARSZTATY NAUKOWE.
Temat 2 ? "CHEMIA W KUCHNI".
Koszt zajęć w lutym 50 zł. Zapisy i wpłaty w sekretariacie MOK.

Za każdym razem kiedy zabieramy się za gotowanie tak naprawdę stajemy się nie kucharzami, a naukowcami. To właśnie w kuchni zachodzi ogromna ilość reakcji chemicznych, bez których nic nie smakowałoby tak dobrze. Podczas zajęć dzieci przyjrzą się bliżej kuchni molekularnej. Kto wie, być może któreś z nich w przyszłości otworzy restaurację, i właśnie ona otrzyma trzy gwiazdki Michelin!

Galeria

zdjecie: 61732
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry