WARSZTATY RĘKODZIEŁA dla młodzieży i dorosłych - MANEKIN NA BIŻUTERIĘ

MOK Marki MOK

 5 lutego 2014    16:51

Marecki Ośrodek Kultury, sobota, 08.02.2014I grupa - 9.00 - 11.30
II grupa - 12.00 - 14.30


WARSZTATY RĘKODZIEŁA dla młodzieży i dorosłych. TEMAT: MANEKIN NA BIŻUTERIĘ + ZAKŁADKA DO KSIĄŻEK + KOLCZYKI - technika decoupage z wykorzystaniem dotąd poznanych technik (np. spękania, przecierki). Prowadzenie: Antonina Michalska. Koszt 30 zł ? zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia. Zgłoszenia i wpłaty w sekretariacie MOK.Galeria

zdjecie: 61736
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry