NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ - "BAJANULKI"

MOK Marki MOK

 5 lutego 2014    16:57

Marecki Ośrodek Kultury, niedziela, 09.02.2014, godzina 15:00

aktorsko-lalkowy spektakl dla dzieci od lat 3  zrealizowany w oparciu o najpiękniejsze baśnie  JANA CHRISTIANA ANDERSENA. Scenariusz, reżyseria, animacja, lalki i dekoracje: ANNA SZAWIEL, ANNA KAŹMIEROWSKA. Wstęp wolny.

"Bajanulki" to aktorsko-lalkowy spektakl powstały w oparciu o najpiękniejsze baśnie J. Ch. Andersena. Dwie Anki zabiorą dzieci w podróż do wnętrza komina, przez który musieli się przedostać Kominiarczyk i Pastereczka, a także nad staw, gdzie Kaczątko przemieniło się w Łabędzia. Na własne oczy widzowie będą mogli zobaczyć, co takiego miał w brzuchu Bałwan, który tak bardzo tęsknił za piecem... W czasie trwania przedstawienia dzieci aktywnie uczestniczą w zabawach, konkursach oraz piosenkach.. W tę bajkową podróż zabiorą je Anna Szawiel i Anna Kaźmierowska, absolwentki Wydziału Lalkarskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Spektakl polecany jest głównie dzieciom w wieku od 3 do 7 lat.

 

Galeria

zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry