Autokarowy wyjazd do TEATRU 6. PIĘTRO na spektakl pt. "SŁONECZNI CHŁOPCY"

MOK Marki MOK

 5 lutego 2014    17:03

Marecki Ośrodek Kultury, poniedziałek, 17.02.2014, godzina 19:30

Zapraszamy do Teatru 6. Piętro na komedię Neila Simona pt. "SŁONECZNI CHŁOPCY".  Reżyseria: Olga Lipińska. Scenografia: Tatiana Kwiatkowska. Przekład: Mira Michałowska. Obsada: Piotr Fronczewski,Krzysztof KowalewskiRobert Koszucki. Bilety: 80zł.  Przejazd autokarem bezpłatny. Zapisy tel. 22 781 14 06 do 7.II - w nieprzekraczalnym terminie.

Klasyk gatunku. Napisana w 1972 roku komedia znakomitego amerykańskiego dramatopisarza Neila Simona doczekała się już dwóch adaptacji filmowych (w tym jednej z kreacjami Woody?ego Allena i Petera Falka), kilkukrotnie święciła triumfy na Broadwayu.

Tym razem "Słoneczni chłopcy" w warszawskim Teatrze 6.piętro w znakomitej obsadzie: Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski i Robert Koszucki. Reżyserii przedstawienia podjęła się równie znakomita Olga Lipińska.

"Słoneczni chłopcy" to historia dwóch wielkich komików - Willy?ego Clarka (Piotr Fronczewski) i Ala Lewisa (Krzysztof Kowalewski), którzy przez kilka dekad tworzyli słynny duet estradowy. Ich zabawne skecze i komediowe scenki śmieszyły do łez kilka pokoleń widzów. Niestety okres ich popularności i sławy odszedł w przeszłość. Komicy są skłóceni ze sobą, nie występują wspólnie na scenie i nie utrzymują żadnych kontaktów. Aż pewnego dnia pojawia się propozycja niezłego zarobku i powrotu kariery. Ale jest warunek: muszą zapomnieć o wzajemnej nienawiści i wystąpić w jednej ze swoich najśmieszniejszych scenek w popularnym programie telewizyjnym.

Premiera : 9 listopada 2013 roku.

Szczegóły na: http://www.teatr6pietro.pl/spektakl/s-oneczni-ch-opcy

Galeria

zdjecie: 61751
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry