Zawodniczka UKS Struga Wicemistrzynią Polski w warcabach aktywnych 100-polowych

Michał Suchecki UKSStruga

 1 marca 2009    23:33

W sobotę 28.02.2009r 13-osobowa ekipa zawodników UKS "Struga" pojechała do Mińska Mazowieckiego, by wziąć udział w VIII Mistrzostwach Polski w warcabach aktywnych 100-polowych.

Tym razem o sukcesach mogą mówić dziewczęta z naszego klubu. W kategorii kobiet Edyta Suchecka zajęła II miejsce. Karolina Sobolewska była trzecia w kategorii dziewcząt do lat 16, natomiast Marta Bańkowska otrzymała puchar dla najlepszej orliczki.

Chłopcy tym razem bez pucharów, ale trzeba przyznać że rywalizacja w kategoriach męskich była trudniejsza niż wśród pań.

Gratulujemy dziewczętom, a chłopców (dziewczyny również) zachęcamy do dalszej pracy i nieustannego doskonalenia gry w warcaby.

Edyta Suchecka

[caption id="attachment_6196" align="aligncenter" width="500" caption="Bogdan Bańkowski i Aleksander Werelich - zawodnicy UKS Struga"]Bogdan Bańkowski i Aleksander Werelich - zawodnicy UKS Struga[/caption][caption id="attachment_6197" align="aligncenter" width="500" caption="Piotr Nagraba i Artur Moczulski - zawodnicy UKS Struga"]Piotr Nagraba i Artur Moczulski - zawodnicy UKS Struga[/caption]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry