Będzie w Markach skwer im. Żołnierzy Wyklętych

Radek Dec PISMarki DzieńPamięciZW

 13 lutego 2014    14:29

W dniu wczorajszym na LI sesji Rada Miasta Marki jednogłośnie przyjęła uchwałę w sprawie nadania skwerowi położonemu na terenie gminy Miasta Marki nazwy ,,Żołnierzy Wyklętych". Jest to nasz wspólny sukces. Dlatego pragnę podziękować wszystkim za wsparcie, a szczególnie osobom które wsparły tą inicjatywę podpisami oraz dołączając do akcji na facebooku ,,Skwer im. Żołnierzy Wyklętych w Markach ?. Tak". Cześć i chwała bohaterom. Za wymowny należy również uznać fakt, że pomimo różnic politycznych oraz osobistych sympatii uchwała została przyjęta jednogłośnie przez wszystkich obecnych na sali obrad radnych. Pozytywną opinię wyraził również Pan burmistrz. To pokazuje, że są wartości w które wszyscy wierzymy i staramy się je chronić przed ,,kłótniami dnia codziennego". A to daje nadzieję na przyszłość.

Z poważaniem

Radosław Dec

http://www.marki.net.pl/nie-ulica-to-moze-skwer-dzialamy-61953

 

Galeria

zdjecie: 61975
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry