Burmistrz Przyjacielem Harcerzy

Krzysztof Bychowski SzczepPolanie

 4 kwietnia 2007    11:42

Burmistrz Przyjacielem Harcerzyw weekend 24-25 marca harcerze z Hufca Warszawa Praga Północ uczestniczyli w uroczystościach kończących Kampanię Bohater. W sobotę w teatrze Rampa na Targówku odbyła się Wieczornica Instruktorska. Spotkali się tam dawni i obecni instruktorzy hufca, władze samorządowe, nieliczni sponsorzy, przyjaciele i sympatycy naszego hufca.
W imieniu harcerzy i harcerek komendant Hufca, oficjalnie podziękował wszystkim osobom, które wspierają jak tylko potrafią nasze działania. Wyróżnionym wręczył odznaki, dyplomy i medale. Odznaką Koła Przyjaciół Harcerstwa został uhonorowany również burmistrz Marek, pan Janusz Werczyński.
Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy.

hm. Robert Borzecki

Burmistrz Przyjacielem Harcerzy

Burmistrz Przyjacielem Harcerzy

Burmistrz Przyjacielem Harcerzy

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry