XIII Mistrzostwa Polski w warcabach w Markach

Michał Suchecki UKSStruga

 18 lutego 2014    22:55

15 lutego w Zespole Szkół nr 2 w Markach odbyły się kolejne ogólnopolskie zawody warcabowe. Tym razem były to XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 100-polowych. Patronat Honorowy nad zawodami objął Burmistrz Miasta Marki. W mistrzostwach uczestniczyło 57 licencjonowanych zawodników, grających w trzech kategoriach: dziewcząt do lat 16, chłopców do lat 16 i open.

We wszystkich kategoriach znaleźli się przedstawiciele UKS Struga. Spośród naszych zawodników najlepiej spisała się Ludwika Moczulska zdobywając tytuł Wicemistrzyni Polski w kat. do lat 16! Marta Bańkowska w tej samej kategorii była czwarta a Ida Zając piąta. W grupie chłopców Martin Banaszek zdobył 5 miejsce, zaś w kat. open Paweł Suchecki był 9.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach to:

Kategoria dziewcząt:
1. Aleksandra Szturomska
2. Ludwika Moczulska
3. Katarzyna Stańczuk

Kategoria chłopców:
1. Bartosz Rak
2. Maksym Puchała
3. Jakub Stacewicz

Kategoria open:
1. Damian Reszka
2. Karol Cichocki
3. Radosław Wika

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Miasta Marki oraz nagrody pieniężne pochodzące z wpisowego na zawody. Zawodnicy zostali także obdarowani upominkami promocyjnymi z herbem naszego miasta. Zarówno pod względem organizacyjnym jak i startu naszych zawodników UKS Struga spisał się doskonale. Zawody przebiegły w miłej, serdecznej atmosferze, sędzia Michał Suchecki poprowadził turniej sprawnie i profesjonalnie, a wspaniały sukces Ludwiki sprawił wielką radość wszystkim członkom mareckiego klubu.

Zdjęcia z turnieju

Galeria

zdjecie: 62223

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry