Wyniki rozgrywek rundy rewanżowej sezonu 2006/2007

Krzysztof Bychowski Marcovia

 4 kwietnia 2007    12:03

Rozpoczęły się rozgrywki rundy rewanżowej sezonu 2006/2007. W pierwszych dwóch meczach bardzo dobrze spisała, się grająca w lidze okręgowej, drużyna seniorów, pokonując 3:0 zespół Wkry oraz 2:1 drużynę Sokoła Serock. Dzięki tym zwycięstwom, nasi zawodnicy umocnili się na drugim miejscu w tabeli, a przy remisie i porażce lidera grupy, Mazura Radzymin, tracą już tylko dwa punkty do pierwszego miejsca.
Grająca w A klasie, druga drużyna seniorów, na rozpoczęcie sezonu uległa wiceliderowi tabeli Nadnarwiance Pułtusk 1:2.

Szczęście nie dopisuje również naszym zawodnikom z rocznika ?90, grającym w Mazowieckiej Lidze Juniorów. W zaległym spotkaniu ulegli oni na wyjeździe drużynie Beniaminka Radom 1:4 oraz u siebie zespołowi Agrykoli Warszawa 0:1. W kolejnym spotkaniu zremisowali z silnym zespołem Wisły Płock 0:0.

Udanie natomiast rozpoczęli sezon nasi orlicy rocznik ?96, wygrywając dwa kolejne spotkania, wyjazdowe z Białołęką Warszawa 5:2 oraz u siebie z Makowianką 3:1.

Zapraszamy do oglądania występów naszych zespołów.

Jacek Zalewski

Wyniki rozgrywek rundy rewanżowej sezonu 2006/2007

Wyniki rozgrywek rundy rewanżowej sezonu 2006/2007

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry