Zawodnicy UKS SANCHIN znów na podium

Ania Banasik UKSSanchin

 3 marca 2009    10:15

W dniu 22.02.2009 r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate zorganizowany przez klub Shinkyokushinkai Karate UKS Sparta. W zawodach uczestniczyło przeszło 100 zawodników reprezentujących style Karate: Kyokushinkai, Shotokan, Karate Tradycyjne i Goju Ryu. Zawodnicy przyjechali z Katowic, Wałbrzycha, Sosnowca, Grodziska Mazowieckiego, Szczecina, Warszawy i Marek. Ze względu na ilość uczestników zawody rozegrano na dwóch Tatami (matach). Zawodnicy wykonywali Kata ze swoich systemów i przy aplauzie publiczności dawali z siebie wszystko. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego SANCHIN walczyli dzielnie, a poziom zawodów był dobry - startowali m.in. Wicemistrzowie Europy i Mistrzowie Polski w Kyokushinkai Karate. Pomimo wysoko ustawionej poprzeczki do strefy medalowej udało się przebić dwójce naszych zawodników:

Katarzynie BANASIK, która zajęła ostatecznie II miejsce, przegrywając o 0,1 pkt. (wygrał zawodnik z Kyokushinkai Karate, który pomylił się w wykonywanej formie)
i Kamili PACIOREK, która zajęła III miejsce.

Łyżką dziegciu w przysłowiowej beczce miodu był słaby poziom wyszkolenia sędziów, co owocowało kontrowersyjnymi werdyktami (skala ocen 7.0 - 9.0 - ocenę zawodnika reprezentującego Goju Ryu Karate Do, który wykonał Kata mistrzowskie bez błędu technicznego na poziomie 7.3 pozostawiam bez komentarza).

Na wyróżnienie zasługują WSZYSCY zawodnicy UKS SANCHIN, którzy podjęli rywalizację w turnieju:

Zuzanna Węsierska - IV miejsce,
Wiktoria Zawadzka - IV miejsce,
Sylwia Figurska - IV miejsce,
Alicja Zawadzka - IV miejsce,
Mateusz Socha,
Mateusz Zawadzki,
Alicja Wysocka,
Małgorzata Florczyk,
Justyna Pianka,
Wojciech Drzewicki,
Damian Czerniakiewicz,
Paweł Florczyk,
Zofia Smith,
Zofia Figurska,
Tomasz Wojno

Wyrazy uznania należą się Markowi Borowcowi, który startował po raz pierwszy
w kategorii Rodziców.

Opłata startowa zawodników pokryta została z dofinansowania klubu przez Urząd Miasta Marki, za co w imieniu dzieci rodziców DZIĘKUJEMY !!

Sekretarz UKS SANCHIN
mgr Piotr Wysocki

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry